GreenbergLife

Zebří motivační video

Už nějaký čas jsem nosil v hlavě motivační video pro sportovce. Scénář jasný jako vybroušený diamant chtěl skvělou, silnou a trendy sportovní značku. Protože nám padla pozornost na ZebraStores.cz, kteří jsou z Brna a mají pod sebou parádní značky jako je Babolat, Head, Wilson, Salomon, Mizuno, Suunto a další, byli jasná volba. Osud tomu nejspíše chtěl, protože na mail zareagovali prakticky okamžitě a už za pár dní jsme si třásli rukou s panem majitelem Václavem Salačem a jeho asistentkou Eliškou Kocurovou. Domluvili jsme se, že natočíme videa rovnou čtyři. Speciální motivační a potom ještě zvlášť pro běh, tenis a trail.

Natáčení bylo parádní. Samí mladí, aktivní a zapálení lidé, Zebřičky (jak říká pan majitel), se do toho pustili naplno. Cokoliv bylo potřeba vymyslet, vyzkoušet, udělat vícekrát, bylo v pohodě. Já jsem s kamerou pořádně naběhal okolo nich, takže sportovní výkon byl i na mé straně docela slušný! Natáčeli jsme na brněnské přehradě (běh), v Babím Lomu (trail) a na Maximus resortu (tenis). Stačili k tomu necelé dva natáčecí dny a do týdne bylo všechno hotové. 

A co ten hlas ve videu?

Pan Salač je velký fanda zpěváka a herce z Městského divadla Brno, Dušana Vitázka. S ním jsem se spojil, pro účely namluvení hlasu do videa. Sám se na to moc necítil, protože (a to jsem netušil) není rodilý Čech. V hlase to zase tak moc poznat nebylo, nicméně se ukázalo, že až příliš moc text zpívá a vypráví. Chtělo to něco ráznějšího. Navíc na projekt neměl moc času. Proto jsem přes svého kamaráda Štěpána oslovil herce z Národního divadla Brno, pana Slámu. Možná jej znáte z Četnických humoresek nebo několika hlavních rolí v divadle.

Natáčení jeho hlasu proběhlo přímo v divadle. Byl zážitek vidět, jak tam proudí energie, lidé v maskách, jak se mění scény na jevišti a co všechno v zákulisí uvidíte. Stísněný výtah nás vyvezl nahoru, kde jsme v šatně pro balet nebo něco podobného, natočili projev pana Slámy. Je to skutečný profesionál. Nejen svou prací, která je špičková, ale i charakterově je moc příjemný. Dokonce nám odpustil hodinové zpoždění kvůli šílené dopravní situaci v rozkopaném Brně.

V každém případě...

...mrkněte na video! Je tady nahoře na stránce. Sledujte Zebra Stores na facebooku a instagramu. A až budete kupovat sportovní oblečení, vybavení a tak, rozhodně jděte sem, protože jsou usměvaví, ochotní, skvělí!