GreenbergLife

Všechno zlé je pro něco dobré (Příběhy ze života)

Protože jsem byl několik let terapeut (stejně jako moji rodiče), zažil jsem a viděl nejrůznější příběhy ze života. Dnes jsem pro vás vybral tři z nich, které jsou o hledání cest a možností i v situacích, které se zdají být bezvýchodné, o hledání odvahy a nalezení lásky, která hory přenáší.

P.S. mimojiné mě uvidíte měnit prasklé kolo od auta uprostřed ulice. Berte to jako bonus pro pobavení.

3 příběhy

První příběh vypráví cestu malého školáka, který jde do první třídy. Tady se setká se zničujícím odsouzením a potupou, kterou si nese až skoro do dospělosti.

Druhý příběh je o puberťákovi, jehož tělo sužuje nemoc a psychické potíže a i přesto všechno se jim postaví a rozhodne se žít svůj život.

Třetí a poslední příběh ve videu je o manželství, složitostech a bolestech, které může napravit jedině pevné rozhodnutí a odvaha konat.

Pohodlně se usaďte, promítání začíná.

Mohlo by vás zajímat

Máte potíže s rozhodováním? Nejste si jistí, jestli vzít tuhle práci nebo ne, jestli jít do vztahu nebo ne, jestli si koupit tohle auto nebo jiné? Potom prožíváte pěkně nepříjemné dilema. Připravili jsme pro vás video, kde se dozvíte, jak se správně rozhodovat, aby vaše životní kroky mířily tím nejlepším možným směrem.

... a pamatujte. Všechno zlé je pro něco dobré.