GreenbergLife

Točili jsme KABÁT

Připravit pozor jedem
doutnáky zapálit
prosíme zacpat uši
a teď už jenom raz dva tři

Náš moc fajn klient CARent Brno, prodejci vozů Ford, se na nás obrátili, že hned druhý den potřebují natočit návštěvu kapely Kabát u nich v salonu. Zrovna nám to časově vycházelo dobře, takže jsme to zvládli. Marketingová manažerka Tereza pobíhala okolo s leštěnkou a její kolega Lukáš vytíral podlahu těsně před příchodem hudebních hvězd. Docela mě bavilo sledovat, jak pracovníci salonu a servisu odhadují, jací borci z rockové kapely budou? Namyšlení, přísní, kamarádští, odměření, zábavní...?

KABÁTi jsou...

... hádejte. Prostě do autosalonu přišli starší, často prošedivělí, chlapi. Kdybyste netušili, že jsou slavná kapela, tak si řeknete, co asi chtějí u aut. Vypadali spíš jak gang motorkářů než celebrity. Jen co vstoupili do dveří, začal Pepa Vojtek zábavu organizovat. Se všemi si podával ruku, slušně se představil a trochu k tomu vedl i kolegy z kapely. Ostatní borci byli spíše introverti a zaujal je raut připravený na korbě nového Ford Ranger. Frontman však nic neponechal náhodě a naordinoval kolegům, aby začali podepisovat kartičky pro zaměstnance a hned potom spousta skupinových fotek s manažery, prodejci, servisáky a vůbec všemi na place.

Potěšilo mě, že jsou to normální lidi. Chovali se slušně, hezky pozdravili, poděkovali a rozloučili se. Stačilo 15 minut, aby byli zaměstnanci nadšení a hudebníci pokračovali (nejspíše) na další štaci a připravovat se na večerní koncert v Brně. Mrkněte na video!