GreenbergLife

Hospodářky (Hospodářské noviny) jsou všeobecně dlouhodobě známé a uznávané noviny mezi obyvateli celé republiky. Co si budeme povídat, mají obrovský náklad každý den, vydávají mnoho a mnoho dalších publikací a neustále je vidíme na billboardech, v televizi, na internetu a kdoví, kde všude ještě. O to víc nás potěšilo, když nás Lenka Petrášová oslovila s tím, že by byly hospodářky poctěny rozhovorem s námi.

Potkali jsme se na rozhovor v centru Brna, velmi příjemně si popovídali, o nějakou dobu později jsme jeli do Prahy udělat fotky a tradá! 3. července 2017 jsme měli dvoustranu v sekci Kariéra. Je to paráda a moc se těšíme na další spolupráci, na které aktuálně s HN pracujeme.

Úplná pravda, že jedno video vydá za tisíc slov, asi nebude. Zvlášť se mnou (mluvím rychle a hodně). V každém případě, abyste nemuseli číst, ALE! mohli se dívat:

připravili jsme pro vás hned dvě videa.

První je o dobrodružné cestě do trafiky za nákupem novin a zjištění, jak to dopadlo...

... a druhé video je slíbený bonus ve formě přečteného celého článku. Protože je jasné, že zpětně si noviny koupit úplně nejde, tak abyste měli možnost si obsah poslechnout!

P.S. A fakt budeme rádi za tipy a nápady, jaká další média můžeme využít pro šíření naší osvěty v oblasti výběru lidí selským rozumem. Můžete psát na greenberg@greenberglife.com. 🙂

P.S.2: Pokud si říkáte "co já bych psal/a přímo jim, hned je někam doporučím", za to budem též rádi a když nám o tom ještě dáte vědět, tak to bude pecka největší! Díky!

hospodarky rozhovor