GreenbergLife

Rétorika a prezentační dovednosti

Máte prezentovat, přednášet, řečnit, mluvit, prodávat a chcete si být jistí, že podáte skvělý výkon? Chcete zaujmout druhé a získat si je na svou stranu? Výborně!

Právě pro Vás jsem připravil online trénink na téma rétorika a prezentační dovedností zdarma. Věřím totiž, že naučit se mluvit k druhým se může skoro každý, že prezentování je dovednost, kterou se můžete naučit. Proto je tu 12 konkrétních tipů a triků v jednom souhrnném tréniku, jenž mě fungují a používám je denně. Vaše prezentace se díky nim posunou o kus dál.

Dnes se podíváme na spoustu témat, jako jsou zrcadlo, ticho, anglicismy, eee, postoj těla, mentální přípava a mnoho dalších. Získáte kokrétní návody a trénink, jak se zlepšovat a následně na pódu zazářit. Rétorika je věc, kteoru máme kažý v sobě, je hluboko v našem DNA, stačí ji jen probudit a přivést k životu.

Chystáme pro vás

... celou sérii videí na téma rétorika a prezentační dovednosti, kde postupně získáte tipy a osvojíte si účinné metody, jak sebejistě vystupovat a prezentovat své myšlenky. A to před kýmkoliv. Klíčové je totiž začít, trénovat. Potom už stačí jen ohromit publikum.

Hned další video, které bude hotové brzy je o cílových skupinách o tom, jak je v publiku zaujmout, jak umět každému typu člověka vyvětlit, co máte na srdci. Ukážeme Vám pomocí vědy, jak toho dosáhnout. Jdeme trénovat a těším se, že další prezentace, které uvidím budou jeidnečné, skvělé a zvednou diváky ze židlí k bouřlivému potlesku.

P.S. odebírejte náš youtube kanál, abyste byli mezi prvními, kdo se k novým videím dostane... 😉