Poznejte své skutečné talenty a žijte naplněný život

Máte pocit, že stojíte na místě a že nedostáváte ty správné životní příležitosti? Jako by se kolem vás dařilo ostatním dosahovat cílů, ale vám ne? A hlavně, už vás to přestává bavit, už se chcete posunout. Rovnou pro vás máme odpověď, proč to tak je… Nevyužíváte své skutečné talenty.

Jak poznáte, že nežijete své talenty?

 • Život je boj, abyste něčeho dosáhli, musíte vynakládat obrovské úsilí.
 • Ať se snažíte sebevíc, lidem ve vašem okolí se daří lépe, i když na sobě tolik nepracují.
 • Máte zdravotní potíže, kterých se dlouhodobě nemůžete zbavit.
 • Je pro vás těžké se zorientovat v tom, co vlastně chcete a kam míříte.
 • Nemůžete najít lásku, štěstí, klid a rodinnou pohodu.
 • Cítíte se osamocení, bez podpory přátel a rodiny.
 • Životní příležitosti vás míjí obloukem, nemůžete na ně dosáhnout.
 • Spoustě věcí přestáváte rozumět.
 • Špatně spíte, nemůžete najít vnitřní klid.

Jak poznáte, že svoje talenty uplatňujete v každodenním životě?

 • Život vás baví a i s potenciální nepřízní osudu se umíte vypořádat s úsměvem.
 • Když se do něčeho pustíte, svého cíle dříve či později dosáhnete.
 • Máte stabilní zdraví, o které se můžete opřít.
 • Cítíte se být důležitou součástí skupiny lidí okolo sebe.
 • Životní příležitosti vás potkávají ve správný čas.
 • Máte přirozený respekt a i neznámí lidé s vámi rádi tráví čas.
 • Druzí se na vás obrací s žádostí o radu.
 • Jste klidní, vyrovnaní a máte často pohodovou náladu.
 • Práce i volnočasové aktivity vás prostě baví.

Jak poznat své skutečné Já?

Jsme vychovaní k tomu, abychom byli nejlepší ve všem. Abychom uměli matematiku a byli citliví k druhým. Abychom byli silní, tělesně zdatní a přitom hledali nové cesty k řešení. Abychom spolupracovali v týmech a přitom vynikali při individuálních aktivitách. Abychom byli flexibilní a přitom dodržovali jasně daná pravidla.

Je tohle vůbec možné? Odpověď zní ne, není to možné ve 100 %, jak se od nás očekává a už vůbec ne s maximálním nasazením.

Co vám brání rozpoznat svůj talent?

Jednou z největších překážek k objevení svých talentů je fakt, že svůj největší přirozený talent neumíme sami snadno rozpoznat. Je to proto, že s ním žijeme celý svůj život a i když je málo rozvinutý, vidíme skrze něj celý svůj život a vše okolo nás. Přijde nám zcela automatické, že svět je právě takový a ne jiný. Už rozumíte tomu, proč vznikají konflikty? Správně, protože každý vidíme svět skrze své silné a slabé stránky. A když se sejdou dva lidé s různými talenty, může být obtížné svá vidění světa sladit natolik, abychom si rozuměli.

Jak poznat vaše talenty a pracovat s nimi?

Protože sami své talenty rozpoznáváme obtížně, je ideální, když nám s rozpoznáním může pomoct někdo druhý. Zkušený psycholog, kouč, expert na uznávanou typologii nebo ověřený čtenář hvězd (astrolog) a podobně. Ideální je, když najdete člověka, který je vám příjemný a vložíte v něj důvěru, aby vám pomohl odkrýt, v čem skutečně vynikáte. Tady by však neměl skončit. Měl by vás vést k tomu, abyste informace převedli do praxe a začali své talenty žít. Tohle je vůbec nejdůležitější a nejtěžší součást.

A nejen to, je podstatné jít ještě o krok dál a rozvíjet se i v oblastech, které by vás možná zatím ani nenapadly...

Proč odkrývat vaše talenty právě s námi?

Více než deset let pracujeme s lidmi. Charlie byl po mnoho let terapeut a kouč. Pracoval se stovkami lidí, kterým pomohl přemoci svá traumata a nevyjasněné životní otázky. Napsal 15+ knih o hrdinech, kteří překonávají svá trápení a skrze své realizované talenty dosahují svých cílů. Markétčin přirozený talent je rozpoznat, v čem druzí vynikají a rozvíjet je v tom. To, co se Charlie naučil z pohledu znalostí, zkušeností a vědy, má Markétka jako přirozený talent. To z nás dělá skvěle se doplňující pár pro rozvoj talentů a dovedností.

PS: A i my své talenty žijeme, proto vám můžeme dát jasný obraz toho, jak vývoj může vypadat.

Co získáte, když se do rozkrývání svých talentů pustíte?

 • Především získáte odpovědi na své nezodpovězené otázky, proč vám některé věci nejdou a jiné jsou snadné,
 • poznáte své talenty a uvidíte, kam až můžete ve svém životě dojít, v čem vyniknete a bude vaší radostí to stále rozvíjet,
 • získáte sebedůvěru a sebejistotu v každodenním rozhodování, v práci i ve vztahu,
 • dostanete do rukou nástroj, který vás dovede, kam si přejete, tou nejsnazší a nejrychlejší cestou,
 • podpoříte zdraví svého těla i duše,
 • začnete k sobě přitahovat ty správné lidi, partnery a vztahy pro svůj život,
 • bude vám jasné, proč jste v některých chvílích nespokojení a jak tento stav rychle změnit ve svůj prospěch.

Jak to celé probíhá prakticky?

První krok

Hlavní je, abychom se poznali. Dnešní doba nám umožňuje mimo osobní setkání i spojení online. Například přes službu Skype nebo Hangouts. Nejdříve se budeme bavit přibližně 30 - 60 minut o vás, vašem životě, zkušenostech, názorech a pohledu na život. Podle toho rozpoznáme váš typ osobnosti a můžeme se pustit do hloubkového popisu vašich dovedností, talentů, slabin i stresorů a způsobu, jak s tím vším prakticky každý den pracovat. Tento rozbor je na dalších 60 minut (celé setkání je tedy na 90 - 120 minut). Na konci setkání dostanete úkoly a aktivity, na kterých budete pracovat, abyste začali ve svých talentech růst.

Cena prvního kroku: 1.500,- Kč

Druhý krok

Následně se spojíme jednou týdně po dobu měsíce (tedy 4×), abychom rozebrali konkrétní situace a vaše možnosti, jak do nich zasáhnout, abyste byli ve své největší síle a cítili se silní. Také budeme odhalovat, kdy se cítíte slabí a  jak takovým situacím čelit, kde brát energii k jejich bezpečnému překonání. Každé setkání je v rozmezí 30 - 60 minut.

Cena druhého kroku: 3.000,- Kč

Zvýhodněná cena za oba kroky najednou: 3.690,- Kč

Reference od Anežky

Díky měsíční spolupráci s Markétou a Charliem si uvědomuji, že není třeba celý život bojovat s tím, co mi nejde, ale že v pohodě stačí umět dobře využívat to, v čem jsem dobrá.

Odjakživa jsem na sebe bývala náročná, nikdy jsem neměla malé cíle, ale občas jsem po sobě chtěla nemožné. Díky pohledu na věc skrz své silné stránky vím, že se nemusím doslova udřít, abych dosáhla toho, co chci. Svými každodenními úkoly, i důležitými rozhodnutími teď procházím s daleko větší lehkostí, protože vím, co od sebe můžu čekat, a co je pro mě přirozené. Jakoby mě Markéta a Charlie naučili používat můj vnitřní návod ‚jak na sebe‘. 🙂