Charlie Greenberg

Ode mě přichází nápady, náměty, kombinace a netušené závěry. Ze všeho nejvíce mě baví, když přijdu na řešení, které ještě nikoho nenapadlo a přitom je tak snadné. Vidím věci z nadhledu, z pořádně velké výšky, odkud mému bystrému zraku neunikne ani Ň. Vidím souvislosti, umím je pojmenovat a dát do pohybu. Umím vysvětlit složité věci jednoduchým způsobem.

Markéta Greenberg

Já jsem praktická, mám ráda, když si můžu na výsledky práce sáhnout, když jsou vidět. Baví mě práce s lidmi, komunikace, koučování a vedení druhých k jejich skutečným cílům. Není to pokaždé jednoduché, na druhou stranu jsem vytrvalá a dostatečně svéhlavá. Vidím detaily, drobnosti, to co ostatní přehlédnou a přitom je nesmírně důležité.

Kryštůfek a Ťufka

Bez našich nejlepších mazlů by to nešlo. Kryštůfek je s námi na většině akcí a lidé ho milují. Je dost svéhlavý po paničce a rád je středem pozornosti po páníkovi. Spolehlivě se nechá podrbat od každého a šíří kolem sebe báječně dobrou náladu. Ťufka je především doma, když se zastavíte u nás, poznáte její roztomilé předení a lásku k pozornosti od druhých směrem k ní.

Sledujte nás, pište nám, doporučujte nás, dejte nám o sobě vědět!

Věříme, že bude nám i vám příjemné, když nás budete sledovat na našich webovkách (třeba na blogu) tady anebo na webu naší "společně prvorozené" nej asistentky. Taky máme YouTube kanál a pochopitelně sociální sítě jako Facebook, Instagram, LinkedIn a v neposlední řadě Twitter.