nej Asistentka

Živnostníci, podnikatelé a manageři si kladou otázku, jak být co nejefektivnější, dělat činnosti, které vedou k naplnění cílů a zároveň dělat co nejméně administrativy, nechodit po úřadech a neztrácet čas vyřizováním komunikace s dodavateli a klienty. Přitom je jasné, že asistentka na plný úvazek není potřeba, protože by většinu pracovní doby jen houpala nohama a aktualizovala statusy na sociálních sítích. Řešením je nej Asistentka.

nej Kandidát

Živnostníci, start-upy, malé a střední firmy si lidi nejraději vybírají sami. Často se nás ptají, jak mají oslovit správné kandidáty, jak u pohovoru zjistit nejdůležitější informace, jak kandidáty nadchnout do práce a jak je následně začlenit. Odpovědi na tyto otázky přináší nej Kandidát.

nej v našem podání

nej Asistentka vznikla jako nápad při cestě z Prahy v červenci 2015 a o měsíc později jsme už měli svého prvního platícího klienta. Postupně jsme službu ladili, aby byla pro podnikavce co nejpříjemnější a nejvíce užitečná. Protože nás napadaly i další služby a klienti se ptali po dalších možnostech spolupráce a výběru lidí. Tak vznikl nej Kandidát a společně s ním vyšla naše vůbec první pracovně a prakticky orientovaná kniha Výběr lidí selským rozumem.