GreenbergLife

Úspěšné kavárny a restaurace mají společné hned dvě věci. První je, že mají propracovaný profil na facebooku, který denně aktualizují. Druhá společná věc je, že mají krásné fotky a vlastní film (video). Někteří jdou ještě o krok dál a mají i adresu na google a seznam mapách pro lepší viditelnost. A jiní mají zase krásný web s možností online rezervací. Všechno pro vás umíme zařídit, dnes je však klíčový facebook a fotky s videem.

Film o vaší kavárně

Dnešní doba si žádá dnešní přístupy. Než se lidé rozhodnou, že přijdou navštívit právě vás, zkoumají především facebookový profil a webovou stránku. Spousta kaváren už web ani nemá, zato se zaměřuje právě na vyladěný profil na sociálních sítích. Novinkou je, že do záhlaví můžete vložit video, které se spustí okamžitě, když budoucí host navštíví profil. Navíc mít v dnešní době vlastní film je známka toho, že to s hosty myslíte vážně a přilákáte je o to více.

Protože máme v lásce estetiku a krásu, protože máme rádi krásná a příjemná prostředí, tvoříme videa a fotky pro místa, jako je to vaše.  Zachytit atmosféru, duši a pohodu, kterou u vás hosté zažijí je to, co nás baví nejvíce. Podívejte se na video vedle, abyste si udělali jasnou představu, jak vypadá, když natáčíme film, který můžete mít i vy.