Markéta Greenberg

Moje dětství a vyrůstání k práci s lidmi nesměřovalo. Narodila jsem v nádherném městě v podhůří Bílých Karpat. Mou největší zábavou bylo lézt po stromech a hrát fotbal. Už než jsem odešla na vysokou do Brna, začala jsem pracovat jako asistentka. Zkusila jsem korporátní firmu, menší realitku, IT firmu, práci na univerzitě. Chvíle, kdy jsem si uvědomila, že je veškerá práce každého z nás o lidech a o vztahu s nimi, přišla s mou vlastní živností.

Podnikala jsem chvíli v přímém prodeji. Měla jsem tým lidí, takže i plné ruce práce s mezilidskými vztahy, motivací, vedením a obchodními výsledky. Tady jsem pochopila, jak je důležité říkat pravdu, celou pravdu a nic než pravdu. Tehdy jsem si uvědomila, že ať dělám cokoliv, musím si za svými rozhodnutími stát i roky poté, co odezní. Tuto kariéru jsem opustila, když jsme se s Charliem rozhodli vydat směrem nej Asistentky a dalších projektů. Zjistila jsem, že se na tvrdý obchod nehodím, že mám pracovat především s lidmi.

Ve volném čase jsem ráda s Charliem, naším pejskem Kryštůfkem a kočičkou Ťufkou. Šiju oblečení, peču sladkosti, tančím a zpívám si. Také ráda zvelebuji náš dům a zahradu.

Podle MBTI jsem typ osobnosti ISFP. Znamená to, že jsem empatická, orientovaná na vztahy, emoce, porozumění, vnímání druhých. Život snímám skrze své tělo, jsem smyslově orientovaná. Žiji tady a teď, zkušenosti získávám přes skutečné zážitky, ráda vítězím a nebojím se konfliktu. Jsem introvertka, zajímá mě hluboká podstata věci. Nepotřebuji pozornost druhých a jsem vnímavá stejně jako Charlie, to je náš společný prvek. U mě se projevuje tím, že dělám spoustu věcí najednou, prostě mě to tak baví a dělá radost. V každodenním životě je pro mě extrémně důležitá spravedlnost. Mému typu se říká umělec či diplomat.

Když mě budete chtít zaujmout, začněte mluvit o estetice, ručních pracích, domácnosti nebo mezilidských vztazích. Moc ráda pečuji o druhé a vymýšlím, jak jim udělat radost a příjemně je překvapit.