Potřebujete nové lidi do týmu, ale pořád se vám nedaří najít ty správné? Odchází zaměstnanci a neumíte to zastavit? Lidé ve firmě jsou nespokojení a nevíte, jak situaci změnit? Staneme se vaším externím personálním oddělením a nejen tyto situace vyřešíme.

Co děláme

Vybíráme nové kolegy

Uděláme revizi vašeho náboru, připravíme úspěšnou strategii a pustíme se do práce. Najdeme, vybereme a zapracujeme nové lidi.

Rozvíjíme zaměstnance

Vaši zaměstnanci potřebují kvalitní péči a rozvoj. Probudíme v lidech nadšení, chuť do práce a zápal tím, že rozvineme jejich talenty a naučíme je s nimi pracovat.

Interně vzděláváme

Jsme zároveň lektoři a pro mnoho oblastí známe ty nejlepší z nejlepších. Postaráme se o vzdělávání, které má hlavu a patu od skladníka až po ředitele obchodu.

Proč právě s námi?

Ušetříme vaše peníze

Vybíráme lidi, pracujeme s nimi, rozvíjíme je a vzděláváme v jednom. Stačí vám mít nás a oblast personalistiky máte ve 100 % pokrytou.

10+ let zkušeností

Získáte hned dva kolegy na práci s lidmi. Známe psychologii, typologie a moderní techniky, které už roky převádíme do úspěšné praxe.

Jsme akční

Lidský a osobní přístup u nás vítězí nad byrokracií a lamentováním. Konáme, hledáme cesty a osobně projekty realizujeme.

Řešíme tato témata...

  • Nedaří se vám hledat nové lidi
  • Odchází vám zaměstnanci a neumíte to zastavit
  • Jako zaměstnavatel máte slabou reputaci na pracovním trhu
  • Nemáte vlastní personální oddělení / potřebujete zlepšit v personalistice výsledky
  • Potřebujete nárůst nových pracovníků a chcete to udělat bezpečně
  • Myslíte po stránce personální i na budoucnost

 
Reference