Charlie Greenberg

Ať chceme nebo ne, naši rodiče nás prostě ovlivní. Ti moji mě ovlivnili svými životními obraty a změnami. Máma je už léta kartářka a terapeutka denně slýchající nejrůznější příběhy lidí. Táta je zase student buddhismu a později také terapeut. Takový ten sečtělý typ, co si pamatuje neskutečné množství informací. Protože jsme často o jejich zážitcích a studiu lidských povah mluvili, nabíral jsem obrovské množství informací o lidech.

Uvědomuji si již teď, že mě dětství zformovalo tak, že se na lidstvo asi už pokaždé budu dívat pohledem terapeuta, z pohledu pozorovatele. Sám jsem profesi kouče několik let vykonával. Měl jsem mnoho klientů, kteří za mnou chodili s rozličnými obtížemi. K tomu jsem časem přidal marketing a psaní textů ovlivněných tím, co pro lidskou mysl funguje. Od osmnácti let píšu knihy, k dnešnímu dni jich mám ve své sbírce patnáct a tvořím další. Později jsem přidal režii videí, natáčení a focení. Baví mě týmové sporty (hlavně ty, kde můžu dávat góly).

Slovy MBTI, nauce o lidských povahách, jsem typ osobnosti ENTP. To znamená, že jsem logik, zaměřený na fakta, struktury, čísla a systém. Jsem intuit, což mi dává dar vidět nové možnosti, způsoby a cesty. Jako extrovert vidím věci z nadhledu, pozoruji jeden celek a jsem týmový hráč. Čtvrté písmeno představuje vnímavost, což mi umožňuje pracovat na více činnostech najednou a přirozeně vyvolávat změny. Mému typu se přezdívá vynálezce, inovátor či debatér. Pokud mě chcete nadchnout pro setkání, pozvěte mě na dobré jídlo a nadhoďte, že máte v hlavě zajímavý nápad, který chcete probrat.

Kontakt najdete tady.