GreenbergLife

Čaroděj Ari Laasten, audio kniha a seriál v jednom!

Audio kniha je populární způsob, jak "číst knihy" například na cestách či při práci. Sám jsem už několik takových knih vytvořil. Třeba Pohádka o Perlovém kameni nebo Legenda o Gabrielovi mají obě už přes 80.000 poslechů na YouTube a Cestra Mistra Meče má dalších více než 30.000 návštěv. Protože ke mě přišel nápad na novou postavu a s ní spojená dobrodružství, řekl jsem si, "Ari Laasten by mohl mít svůj vlastní seriál!"

Ari Laasten Lisbet Alfredson

O příběhu...

Vítejte ve světě, kde můžete potkat čaroděje. Někteří touží po dobru a lásce pro celý svět, jiní zase rozpoutávají chaos. Jsou tady však také čarodějové, kteří mají za cíl přinést rovnováhu. Jedním takovým čarodějem je Ari Laasten. Příběh je však spíše pohledem Lisbet Alfredsonové, policejní kapitánky z Queens Bay, která potřebuje nutně pomoc s řešením případu sériového vraha. Setkání dvou zcela odlišných lidí přináší rozdílný pohled na případ, který se před nimi otevírá a každý v něm sehraje velmi důležitou roli.

V první sérii vás čekají tři díly, každý přibližně hodinu dlouhý, kde se především seznámíte s postavami, jejich přednostmi i bolestmi. Vraha používajícího drahou chemickou látku GU-2 je potřeba zastavit. Jenže to nemá být celé. Za případem je toho ještě o mnoho více, co vyžaduje narovnat a uvést do rovnováhy.

lisbet alfredsonová

A co ty postavy na obálce?

Nejspíše vám neuniklo, že na úvodní fotce jsme společně s Markétkou. Nechtěl jsem vytvářet nějaký neurčitý obal, neurčitou postavu. Proto jsem si jako předlohu k hlavním hrdinům příběhu vybral právě nás. A abych celý příběh podpořil a dal mu více života, propůjčil jsem oběma postavám naše skutečné charakterové vlastnosti a rysy. Příběh životů postav je úplně od základu vystavený jinak a s realitou se nepotkává. Nicméně je příjemné psát o postavách, které jsou skutečnými lidmi a tady přesně jako autor vím, kdy to budou mít těžké a kdy naopak vyniknou. Jak se vám nápad líbí?

Ari Laasten

A teď přichází spousta otázek k postavám i příběhu...

  • Proč má Ari Laasten žluté oči?
  • Jak to, že je mladá Lisbet už v hodnosti kapitána?
  • Co je to GU-2?
  • Jak se projeví rysy a schopnosti obou postav?
  • Bude Lisbet střílet? A zůstane to jen u pistole?
  • ... a ...?

Je nejvyšší čas se do seriálu pustit. Užijte si příběh!