GreenbergLife

Návody nefungují!???

Proč, když slyšíte:

  • Těchto pět kroků vede k bohatství,
  • zhubněte deset kilo za týden,
  • pět rad jak najít partnera snů,

... tak to nefunguje na každého? Nebo dokonce možná jen na pár vybraných jednotlivců?

Sociální sítě jsou plné návodů, tipů, triků, tajných receptů, záhad a tajemství. Můžete být sebechytřejší, ovládat se, říkat si, že tohle nepotřebujete a nakonec stejně kliknete. Co kdyby náhodou, že? Zkusíte to, dokonce za “dobré rady” i zaplatíte a nakonec většinou nefungují.

Ale proč?

lidé nejsou zdroje

Má to hned dva důvody.
1. nejsou na míru Vám a za 2. netrénujete.

Kdo je váš vzor? Kdo vás inspiruje? Byl by ten člověk tam kde je, kdyby netrénoval a nic pro svůj rozvoj nedělal? A je i váš vzor spokojený se svým výkonem pokaždé? Rozhodně ne. Pořád je to člověk jako vy. Dýchá stejný vzduch a musí taky chodit na záchod. Stejně jako vy.

Když jednou něco zkusíte a ono to nefunguje, neznamená to, že jdete nutně špatnou cestou. Chce to jen trénink. Přesněji řečeno trénink, který sedí vám na míru! A to je ten rozdíl. Na cestě za vaším cílem nemusí být správný způsob prorážení hlavou zdi. Možná jste to naopak vy, kdo hbitě obeplouvá překážky. Možná ale vyžadujete úplně jinou strategii.

Nám hodně pomohlo MBTI a Human Design. Mrkněte na 16personalities.com a na humandesign.cz. Za krátkou chvíli se o sobě dozvíte nové a velmi důležité informace, které vám pomohou objasnit, proč vám v životě něco jde hůře a něco zase lépe než jiným.

Trénujte být sám sebou a všechna “univerzální pravidla a pravdy” přizpůsobujte sobě. Vybírejte si z toho, co s vámi souzní.

Ta správná motivace

MBTI a HumanDesign nás naučili spoustu o našich individualitách, o tom, jaký kdo máme talent a proto už se dnes nepouštíme do věcí, které by nás vysilovaly, demotivovaly a my jsme se museli nutit, abychom je dokončili. Naopak se nám otevřely brány osobního štěstí. A víte, jak si to svoje štěstí můžete změřit? Jestli chcete zjistit, zda skutečně šťastní a spokojení v životě jste, podívejte se na krátké video, které jsme pro vás nachystali. Je tam přesný návod, jak na to. A jestli chcete rozvíjet své talenty a nevíte si rady, tak se s námi spojte. Už jsme ukázali cestu stovkám lidí. Charlie jako terapeut a kouč a Markétka to má dáno jako jeden ze svých talentů do vínku. Spojíte se s námi kliknutím sem.